Firma Peter Renz jest generalnym przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem koncernu ZF Friedrichshafen AG od 1992r.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dostępowi do nowoczesnych technologii i wiedzy technicznej, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom fachową pomoc w zakresie doboru komponentów ZF do maszyn i pojazdów.

Ponadto świadczymy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne manualnych i automatycznych skrzyń biegów. Specjalizujemy się również w serwisie podzespołów przekładni kierowniczych, pomp wspomagania, przystawek odbioru mocy, reduktorów, przednich osi, tylnych mostów napędowych i innych elementów pojazdów mechanicznych.

Naszą działalność wyróżnia profesjonalne podejście zarówno do napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. W naszej pracy wykorzystujemy tylko nowoczesne i sprawdzone rozwiązania zgodne z technologią Koncernu ZF Friedrichshafen AG, z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Nasi mechanicy odbywają specjalistyczne szkolenia w Koncernie ZF.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy Peter Renz.